kipitavad kohad kust tuleb nahk ära 13.11.22 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere, viimase kahe nädala jooksul on tekkinud reiele 3 ja näole 4 kohta kust tuleb nahk pealt ära ning pärast kipitab, ei näe välja nagu punnid. Mis see olla võiks ja kas peaks oma perearsti poole pöörduma?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Ei hakka midagi huupi pakkuma ega oletama. Julgesti perearsti vastuvõtule, seda tuleb vahetult arstil uurida ja määrata ravi.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi