Angiin 3-4 korda aastas 26.09.22 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere! Mul on selline mure, et väiksest peale on esinenud kurgu probleemid. Olen palju antibiootikume vôtnud ja otsustanud paar aastat tagasi lõpetada antibiootikumide söömise ja proovida ise terveks saada kui kurguvalu tagasi tuleb. Peale antibiootikumide söömist pôletik tuleb paari päva pärast tagasi.

Veretesti tulemused on alati olnud normaalsed ja põletikuarvud on madalad. Tahaksin leida põhjuse miks minul nii tihti ja ootamatult tuleb angiin ja miks ei taheta minul mandleid ära lõigata. Paranemine kestab 3 nälalat. Nôrkus, väsimus harva palavik, kurgus mädakolded.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Kahtlustan ikka kr mandlipõletikku. Kurguarsti e konsultatsioon, järgnev vastuvõtt, op ravi ??

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi