Pikaaegne köha ja nohu 04.07.22 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere. Kirjutan väga peale tükkiva häiriva köha tõttu mis on vahelduva eduga kestnud juba 2 aastat. Tuleb, läheb, tuleb ja läheb. Ei ole veel suutnud aru saada mis seda niiviisi ärritab ja taas tagasi toob ja mis head teeb või mismoodi kaob mingiks ajaks, sest korduvalt oma probleemiga arsti juures käinud-pole kahjuks abi saanud. Elan soomes ja siin väga lihtsalt mingit pilti või analüüse tegema ei saadeta. Ikka ja jälle tulen pettununa koju st abi ma ei saa. Ei ühtegi analüüsi, ühtegi retsepti ravimit, vaid soovitused apteeki käsimüügi ravimit ostma minna.
Köha on väga peale tükkiv, häiriv, köhin kuni oksendamiseni. Nuuskan nina, kuid vahel jääb mulje et ninast vedelik valub kuidagi alla ja sunnib mind köhima. Kas miskit võib olla ninaga? Kurguga?
Kuna ma soomest pole abi kordagi saanud, siis soovin tulla eesti arsti juurde. See segab mu igapäeva elu, tööd ja nüüd olen ka kaksikute ootel, ning see köhimine teeb valu ka kõhule. Kelle juurde peaksin pöörduma, sooviksin abi🙏

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Ikka perearst- kasvõi Teie varasem perearst Eestis. Läbivaatus kabinetis, spirograafia, analüüsid jm.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi