Helicobakteri vaevused raseduse ajal 02.06.22 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere.Olen 10 nädalat rase ja minul avastati paar nädalat tagasi helicobakter vaevused on väga rasked eriti peale sööki tekivad meeletud valud ,gaasid ja iiveldus .Kahjuks oma perearstilt abi pole saanud kuna olen rase... ei sa minuga midagi teha.Olen ise palju lugenud internetist ja püüdnud jälgida mis söön ,kuid siiski on need vaevused.Sooviks küsida kas on olemas mingi ravim või ravi mida tohin mina rase võtta et natukenegi leevendab vaevusi !

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Võimalusi on palju. Haiguseid ei ole võimalik napi kirjelduse järgi diagnoosida ja ravida. Palun pöörduge oma perearsti, naistearsti või ämmaemanda vastuvõtule.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi