Pikema ajaline naha probleem 01.06.22 / Perearst

Külastaja küsib:

Tervist, mul on olnud juba aastaid selline mure nahaga: Aastaid juba olnud punetavad punnid jalgadel ,mis ära ei lähe ega kuidagi paremaks ei lähe ja nahk tundub nagu läbi paistev kohati.Oskate äkki öelda millega võib tegu olla ja mida peaks tegema?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Paistab olevat karvanääpsu krooniline põletik. Mõistik on mõnest mädasest haiguskoldest võtta külv, selgitada ravimtundlikkus ja teha pikem antibiootikumravi kuur.
Hea koostöö perearsti või nahaarstiga.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi