Veider seene moodi asi naha peale 31.05.22 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere! Mul on olnud juba 2-3 aastat selline seenekujuline asi naha peal. Ma pole sellest eriti välja teinud aga täna see läks mul katki. Tahan lihtsalt kindlaks teha, et kas tegemist millegi tõsisemaga või mitte.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Ravi otsustab arst, kes saab patsienti vahetult uurida ja otsustada. Otsust mõjutavaid tegureid on väga palju. Soovitaksin protseduuri: https://www.youtube.com/watch?v=H2sHkmN2Rr8. Saab probleemist lahti ja histoloogilise diagnoosi. Hea koostöö oma arstidega !

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi