Kõrbelõhn ninas 12.03.22 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere. Eelmisel aastal jaanipäeva paiku põdesin covidit ja peale seda on tekkinud üks veider asi. Nimelt siseruumides tunnen kogu aeg làbi nina sellist kõrbe-vingu haisu vôi nagu keegi suitsetaks kôrval. Ise ma ei suitseta. Hommikul àrgates ja vàrskes ôhus seda pole. Pigem tekib lôuna paiku ja kuni magamaminekuni vàlja. Eriti hull on autoga sôites. Selline möödukas ka siseruumides ja ausaltöeldes segab elu. Oskate ehk mulle nôu anda?
Ette tänades ja lugupidamisega!

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Oletan, et põhjuseks võib olla covid-i järgne lõhnataju muutus. Soovitan perearsti konsultatsiooni, vaevuse täpsustamist ja lahenduste leidmist.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi