Beebil Kõrge IG 05.05.22 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere, sain kätte 10 kuuse beebi vereproovi vastused ja mulle teeb muret kõrge IG (0,25) ja IG % (2.2). Kahjuks enda perearst töötab vaid osalise ajaga ja teda kätte ei saa. Panen pildi verenäitudest manusesse. Beebi on muidu pealtnäha terve, aga viimastel nädalatel on olnud nohu ja köha. Ma vaatan, et see võib tähendada hirmsaid haigusi. Milliseid uuringuid soovitaksite edasi teha? Vaevalt nohu nii suurt tõusu põhjustab? Aitäh!

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Üld IgG tõusu põhjus on sagedamini erinevad infektsioonid. Ma ei muretseks.
Koostöö oma perearstiga !
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi