8 kuusel beebil naba pruunikas 22.07.21 / Perearst

Külastaja küsib:

8 kuusel beebil on sünnist saati naba sisu pruunikas. Kas see on normaalne? Perearst ei olnud varasemalt sellele tähelepanu pööranud, aga nüüd viimasel visiidil hakkas kahtlema, kas see ikkagi on ok ja soovitas siia kirjutada. Iseenesest naba paranes ilusti. Põletikku ei olnud, aga jäi täitsa tumepruuni värvusega.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Kas see ei võiks olla sünnimärk ? Kas see suureneb ? Ja palju muid küsimusi. Ehk asjatundlik nahaarst vaataks seda ja annaks oma hinnangu.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi