Munad/kühmud naha all. 03.05.22 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere,

olen avastanud, et üle kogu keha (käsivarrel, reitel, puusadel, alaseljas, põlveõndlas) on naha all sellised ümmargused 'kühmud', mis on erinevas suuruses. Valu ei tee, kuid käel on hakanud peale füüsilist tööd närvivalu justkui selles piirkonnas, kus asub see 'kühm'. Milles võiks olla asi=

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Raske ütelda, ei teki konkreetset hüpoteesi, mida saaksin põhjuseks pakkuda.
Hea koostöö oma perearstiga, läbivaatus, uuringud, ravi.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi