imelik tunne 27.08.03 / Perearst

Külastaja küsib:

Kas te oskate öelda, mul on pidevalt selline imelik tunne, et justkui midagi liiguks naha all, sellist peenikest. Tunne on just kõhu naha all ja selja naha all.
Kas on äkki tegu mingit laadi parasiitidega?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere
Arvan, et parasiidid sellise vaevuse taga olla ei saa. Vaevus võib olla põhjustatud veresuhkruhäiretest, ülitundliukusest pesemisainetele, soojale-külmale, pesupulbrile jm. Võimalik, et tegu on ka psüühhilise tajuga.
Soovitan nõu pidada perearstiga.
Head tervist soovides Madis Veskimägi