Palavik ja peavalu 26.03.22 / Perearst

Külastaja küsib:

11 märts tekkis mul palavik, väsimus ja tugev kaela, kukla ja peavalu nüüd ka lisandunud kerge köhatus. Ja see on kestnud nüüd juba üle 2 nädala. Sai ka arstil käidud ja tehti vereproov ja kopsupilt kuna veebruari lõpus sai covid 19 läbi põetud väga kergelt. Kopsupilt oli korras ja ka vereproov oli korras. Mingit ravi pole saanud arstilt. Öeldi et puhka kodus läheb üle aga sellest ka 5päeva möödas ja ei ole paremaks läinud. Mida peaks nüüd ettevõtma või kuidas ravida.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Pidage nõu oma perearstiga. Mõnel patsiendil on Covid 19 paranemine veniv, mõnikord tekib ka atüüpilisest tekitajatest hingamisteede infektsioon. Ravi otsustab perearst.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi