Tervis 09.07.22 / Perearst

Külastaja küsib:

Nimelt hakkas teisipäevast pihta peavalu ja palavik.. Samuti ka iiveldus.. Neljapäeval lisandus torkiv nahk, plus kätele mikropunnid ja tundlikud käelabad.. Täna vaatasin, et silmamunad hakkavad kollakaks tõmbuma ja päevad läbi magamud.. Palavik püsib 38 juures. Kas võib olla maksa probleem ja kas sellega peaksin emosse pöörduma või kannatab oodata ka paar päeva, kui perearst tööl

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Äge haigus, ohumärgid, palavik, silmavalgete kollakus. EMO on õigem, võimalusel hoiatage ka EMO töötajaid ette, see võib olla nakkushaigus- kollatõbi.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi