CBD õli koosmõju ravimitega 03.03.22 / Perearst

Külastaja küsib:

Kas CBD õli tilgad (need, mida müüakse 10 ml pudelites ja on mõeldud paari tilga kaupa suhu tilgutamiseks) võivad mõjuda kahjulikult koos ravimiga, mille toimeained on:
Olmesartanum medoxomilum
Amlodipinum
Hydrochlorothiazidum
(Sanoral või Gaduar)
?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Tunnistan ausalt- mul puudub igasugune kogemus CBD tilkadega. Seetõttu ei saa ma midagi sisulist öelda, ei head, ega halba. Veelgi ausamalt- oma töös patsientidega pole ma mingit puudust tundnud CBD tilkadest.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi