Hääle tooni muutus 17.12.21 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere, mis võib olla põhjus, et hääl muutub. Asi on nimelt selles, et hääl ei ole kogu aeg ühte moodi, vaid vahel on see teise kõlaga. Hääl muutub kriiskavaks ja tugevamaks, mitte aga kogu päeva jooksul.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Karta on, et see on 84 a naise ealine muutus. Igaks juhuks perearsti külastus, vaadatakse üle kurk ja kõri ning häälepaelad, otsustatakse edasine käsitlus.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi