õlad valusad 14.10.21 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere! Viimasel ajal on hakanud vasak õlg end tunda andma,valutab just öösiti,kui määrisin kapsikamiga lasi magada,aga valu on ikka tunda.Päeval kui toimetad ei saa nagu arugi,aga magamamineku ajal hakkab valutama.Päeval ka särin nats sees.Kas peaks arsti poole pöörduma,või aitab midagi muud?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Esialgu nt ibuprofen 0,4 x3. Kuid arsti vastuvõtule, õla läbivaatus ja põhjendatud ravi. Erinevaid haiguseid on mitu, mis võivad anda sarnast vaevust.
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi