Keel imelik 26.07.21 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere!
Pidevalt tekib samasse kohta keelele laik ja on valulik. Paari päevaga läheb suuremaks ja kaob taas ära. Keele otsa esineb punakaid täppe(meenuvad kalamarja), mis moodustavad nagu äärise. Pole kunagi suitsetanud ja tarvitanud muud nikotiini tooteid. Kuid lugedes oma sümptomeid, siis on on tekkinud hirm halvima suhtes. Äkki oskate aidata?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Tegemist on nn geograafilise keelega, midagi halba ma ei näe.
Mõistlik suuhügieen, koostöö perearstiga ja muretu elu !

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi