Keel tulitab 08.12.22 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere!
Mure selline, et keeleots hakkas umbes paar kuud tagasi tülitama, kõrvetama ei oskagi täpselt kirjeldada, väga ebamugav on ja suus ka imelik maitse ning hingeõhk pole just kõige parem. Olen põõrdunud hambaarsti poole murega nemad ei oska mind aidata. Kâisin ka perearstil, tema sõnul on see seotud sellega, et mul on rauapuudus kirjutas välja ravimid ja ütles, et sümptomid kaovad kuid pole midagi muutunud. Ei oska enam midagi arvata või kuhugi põõrduda. Rauatablette olen manustanud juba üle kuu aja.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Keelemuutuste tõlgendus ei ole alati kerge. Saan soovitada vaid koostööd oma perearsti ja hambaarstiga.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi