seljavalu, kas K-vitamiinist oleks abi. Jalgadel kergesti ka verevalumid. 10.06.21 / Perearst

Külastaja küsib:

Selg valutab 2 nädalat, määrinud erinevate salvidega. Kunagi olnud luude hõrenemise diagnoos.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Esmalt vabandan, minust mitteolenevatel põhjustel jõudis teade Teie küsimusest minuni suure hilinemisega.
Minu poolt ei ole õige hakata midagi diagnoosima, seetõttu ei saa anda ka ravisoovitusi. Sellel vaevusel on väga palju põhjuseid, neid tuleb täpsustada arsti vastuvõtul.
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi