Naha lööve 19.01.20 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere
Umbes 2,5 nädalalat tagasi tekkis mu nahale(kõhu paremale poole) lööve. Muidu olen terve inimene ja nahaga pole enne probleeme olnud.
Olen pannud peale Joodi ja Lamizili kreemi. Laik oli alguses väike sügelev koht. Nüpdseks on laius u 1.5 cm x1cm. Sügeles palju nüüdseks kestendab , sügeleb ja veidi nagu kõrvetav (nõges)
Millega võiks tegu olla ja mis ravi peaksin kasutama.
Nb! Kass on aga tubane(kui kassihaigus)
Herpes?
2 esimest pilti u nädal tagasi
Viimane suur kollakas laik täna tehtud
Jään teie abi ootama.
Parimate soovidega

Arst vastas:

Kristi Otsmaa

dr Kristi Otsmaa

Perearst

Tere!
Kahjuks ei oska pelgalt foto põhjal kindlat diagnoosi panna ning seetõttu ka ravi soovitada. Selguse huvides ütlen, et minule on näha ainult 1 foto. Pöörduge palun oma perearsti või nahaarsti poole. Arsti poole saab pöörduda ka ravikindlustust omamata, kuid kui tegu pole erakorralise terviseprobleemiga, peate visiidi eest tasuma ise.
lugupidamisega
Kristi Otsmaa
perearst