Lööve jalgadel 15.05.22 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere! Elukaaslane on türgis reisil ja tekkis järsku jalgadele selline lööve. Lööve on sügelev ja tulitab. Mis see võiks olla ja kuhu peaks pöörduma?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Vabandan, ei teki tervikpilti. Kahtlustan naha mädanikku ehk püodermiat- niiske kliima, hõõrumisest pisivigastused. Võib pöörduda nõu ja ravimite saamiseks apteeki, käsimüügist leitakse leevendavaid ravimeid. Apteeker on hästi kursis kohalike nahatõbedega.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi