Lihaspõletik, väga äge ja kohutavalt kurnav. 09.01.20 / Perearst

Külastaja küsib:

Kuidas leevendada ägeda lihaspõletikuga kaasnevaid vaevusi? Suu kuivus, eriti öösiti, tugev higistamine öösiti, suur nõrkus, tasakaalutus, pea nagu vatti täis, vahelihas turses, mistõttu aeg-ajalt iiiveldustunne,kõrvus kohiseb. Pidev külmatunne jalasäärtel, otsmikul, lihased pinges. Kui midagi teen hakkab keha higistama. Rinnalihased väga valusad, liigutamine ajab köhima. Palavikku pole.

Arst vastas:

Kristi Otsmaa

dr Kristi Otsmaa

Perearst

Tere!
Kahjuks ei oska antud juhul meili teel ilma patsienti nägemata ühtegi konkreetset soovitust anda, mis võiks Teie vaevusi leevendada. Soovitan pöörduda uuesti oma perearsti poole ja vajadusel küsida teisest arvamust mõnelt teiselt perearstilt. Ravikindlustusseadusega on teisese arvamuse küsimise võimalus ette nähtud.
Lugupidamisega
Kristi Otsmaa
perearst