Leokosüüdid alla normi ja maksa proovid kõrgemad 11.10.18 / Perearst

Külastaja küsib:

leokosüüdid alla normi 2,8 ja makasproovid üle normi ALAT 53,ASAT 50 ,lekosüüdid on esimest korda alla normi 2.8

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Kirjeldatud hälbed on piiripealsed ja väga muretseda pole vaja. Ise seostan neid Teie tarvitatavate ravimitega. Paari kuu tagant võiks külastada perearsti, hinnata analüüse dünaamikas ja ehk selgub siis midagi, mida me veel ei tea.
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi