vasakul roide all valu. 08.07.18 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere,selline asi,et vasakul roide all ebameeldiv tunne juba eelmise aasta löpust,eriti kui istun voi auto roolis olen selline nagu valus oleks ja nüüd juba kuskil möned päevad valutab ka örnalt.Nüüd mul juba teist päeva palavik 37,2-37,8. vötsin paracetamoli.
oskate öelda kas see vöib midagi hullu olla,kas peaks arsti juurde minema?
olen 43 aastane 1,70m ja 80 kg.
Palun vastust.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Neid põhjuseid, mille korral esinevad Teie vaevused on väga palju. Julgen arvata, et esineb paar eraldi haigust, ühe tunnus on valu, teisel palavik. Saan vaid soovitada arsti külastust, kõige täpsustamist, uurimist. Siis saab alustada sisulise raviga.
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi