Huulte põletik 27.01.18 / Perearst

Külastaja küsib:

Huulte põletik juba 10 kuud. Punetavad huulte ääred, kuivus , punetus. Sügelust on ka olnud ülalpool huult. Huulepulki- värvi ei kasuta üldse. Abi ei leia kusagilt.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Hakkaks Teie probleemi uurima kaugemalt- täisvere jt analüüsid, mõne muu haiguse otsimine, mille üheks tunnuseks on huulte-keele probleemid. Fucicordist leebem ja limaskestale sobivam on Fucidin H salv. len efekti märganud ka Metronidazol salviga.
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi