Röga ja pidev palavik 37 01.10.17 / Perearst

Külastaja küsib:

Kelle juurde peaksin pöörduma, et välja selgitada pidev limavool neelus, hommikuti muutunud rohekas-kollaseks, ühel hommikul olnud ka verine. Kurk on kergelt valus, veidi punane.
Lisaks mind vaevab pidev 37-kraadine palavik, pean peale tööd uinaku tegema, et jaksaks päeva jätkata.
Pole kunagi suitsetanud, põhikooli ajal olin põskkoopapõletikuga haiglaravil, süstiti tuharatesse. Adenoidid, kurgumandlid alles. Viimased 5-7 a pole tavaline nina-kinni-nohu enam kimbutanud vaid aevastan, tekib läbipaistev limavool ja nina kinni vaid lühiajaliselt - seda nimetan viimasel ajal enda nohuks. Pigem tekib külmetuse tagajärjel kurguvalu.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Ikka perearst ja tema uurib ja suunab kuhu vaja. Tundub, et võiks nõu pidada kõrva-nina-kurguarstiga, kuid seda otsustab Teie perearst.
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi