Kurgumandli jäägid 24.05.17 / Perearst

Külastaja küsib:

Tahaks küsida teise arsti arvamust, kas see on ikka hea, kui pean veel ootama mitu kuud (häda juba märtsi algusest) ja kas üldise enesetunde paremaks ei saa muudmoodi veel teha- kimbutab ju nõrkus, väsimus ja aegajalt kiirgav kõrvavalu (kurguvalu on kannatav). Peale lümfide suurenemist on just vasak pool kaelast kande ja vahepeal kiirgab selga.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tervist !
Tänan usalduse eest. Jah, nii võib juhtuda, et põletikulist ja liidetega, veritsevat mandlikude ei saa 100% eemaldatud. Kõik on õige- antibiootikumi kuur ägenemisel, kuristamine 5% soolalahusega, valu leevenduseks ibuprofeen 0,4 x 2-3. Paikselt aitab valu leevendada Trachitol imemisetablett, see sisaldab limaskesta tuimestusainet. Ja hea koostöö oma arstidega !
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi