Pea on uimane igapäev hommikust õhtuni 02.07.10 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere, kirjutan teile et mida teha kui pea on koguaeg uimane hommikust õhtuni peale selle kui jätsin kohvi joomise ja suitsetamise maha aga pea on uimane kas see võib mingi haigus olla ja kas coca cola ja hamburger võivad ka pea uimaseks teha ja vahest on paar päeva hea olla ja siis on jälle pea uimane kas oleks võimailk millalgi teie juurde tulla ja analüüsid teha?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere
Soovitan ikka oma perearsti poole pöörduda. Kolleeg uurib ja täpsustab kõike lähemalt, teeb esmased uuringud ja koostab edasiste uuringute-konsultatsioonide plaani.
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi