Erinevad valud 04.02.22 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere, ülekeha erinevad valud nt rinnus, paremal osas keskel või siis vasakul ja kestavad umbes 15min siis kaob ära vahel on alakõhus, on olnud ka kurgus siuke eba meeldiv tunne nagu midagi häiriks seal või torgiks. Kõht on juba pea 2 3 kuud olnud imelik, kinni ja lahti samal ajal, kohe kui ära söön muutub kõht imelikuks ja hakkab erinevaid hääli ja asju tegema ja on vaja wc minna, ka süda on koguaeg paha ja suhteliselt hommikust õhtuni kuigi oksendanud ise pole on selline tunne koguaeg

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Saan aru, et käivad Teie uuringud, alati ei selgu täpne põhjus kohe. Välistatakse esmalt raskemad orgaanilised haigused.
Ikka hea koostöö oma arstidega !
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi