kas karv kurgus? 24.09.08 / Perearst

Külastaja küsib:

tere, mure siis selline, et alates eilsest päevast on mul selline tunne nagu oleks juuksekarv kurgus/kõris. et kui hingan, siis tunnen sellist ebameeldivat kõdi kurgus ja neelatades tunnen nagu oleks seal mingi karv. kas ongi tegu karvaga? ja mis ma nüüd peaksin siis tegema?. kas see on ohtlik ka? kui satud hingamisteedesse(kui see juba ei olegi seal)?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere
Saan soovitada perearsti vastuvõttu ja vaevuse lähemat uurimist, võimalusel ka kaudset kõrivaatlust. Siis saab ehk ka leida parima võimaliku lahenduse. Kahjuks olete jätnud sladuseks kõik olulise, vanuse, soo, leeendavad võtted jt.
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi