Vereanalüüs 23.09.08 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere, olen 37a. naine. Eelmisel nädalal oli mul palavik öösel 38,7; 38,3 ja päeval 37,5; 37,3 ja 37,2. Läksin arstile köha ja nohu puudus ainult kaebasin valu vaskul pool rinnas.Soovitas võtta panalgini ja viirpuu tilkasid ning parasetamoli. Arst tegi vereanalüüsid mis peale CRV olid kõik korras ainult see oli väga kõrge 52! Uriini analüüs oli ka korras. Nüüd arvas et tuleb veel üks proov teha, et täiesti kindel olla. Analüüsisid tehakse Tallinnas. Millega võiks tegu olla? Mul on olnud varem põiepõletike ja neeruvaagna põletikud, nagu valu on küll ka selles piirkonnas, aga uriini analüüs oli ju korras. Kas võib ka nii olla et uriin ei näitagi vahest? On olnud ka kunagi südamelihaste põletik, aga kas sellest saab veri jälle halb olla. Naistearstil käisin kevadel siis oli kõik korras. Ja kui on olnud seal probleemid siis pole kunagi palaviku olnud. Enese tunne on ka halb, hakkab paha ja jõudu üldse ei ole.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Parasjagu käivad Teie uuringud ja parim info on Teie arstidel. Mina siinkohal oma arvamustega võin vaid segadust tekitada, nii et saan soovida head koostööd ja usaldust oma meedikutega.
Head tervist soovides,
Madis VEskimägi