mure südame pärast 28.08.07 / Perearst

Külastaja küsib:

tere.tahtsin küsida et millest võib tingitud olla väsimus.tihti peale tunnen ennast väsinuna ja kiireld lähen närvi.südame piirkonnas vasaku rinna pealt on valus.kas võib midagi südamega olla või on lihtsalt lihasevalu.vahepeal olid ka torked südames.see on nii nõme tunne et ajab hirmu peale.mis peaks ette võtma.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere
Perearst, esmased uuringud, kui need korras siis psühhiaatri konsultatsioon depressioonist tingitud kehaliste vaevuste täpsustamiseks, raviks.
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi