Parasiidid 19.03.05 / Perearst

Külastaja küsib:

Mul on väljaheites valged ussid umbes 5mm pikad. Kas nende vastu on mingi ravi ilma et peaks minema arsti juurde?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere
Vastan lühidalt, nii nagu Teie kirigi, mis on ilma vanuse ja soota. Jah ravim on olemas, see on taasnakatumise vältimine hoolsa kätepesuga. Lugege mõned küsimused eespoolt. Kindlam on siiski läbi viia arstlik kontroll ja ravi.
Head tervist soovides
Madis Veskimägi