veresooned reitel 05.02.04 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere!
Olen naisterahvas, 24.a. Viimase aasta jooksul on mul reite väliskülgedele tekkinud nähtavad veresooned, mis on küllaltki ebaesteetilised ja mille hulk näib pidevalt kasvavat. Mis võib olla selle põhjuseks? Kas olemasolevaid nähtavaid veresooni on võimalik vähendada ja kuidas vältida nende edasist teket?
Tänan juba ette vastuse eest.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere
Ei selgu, kas tegemist on laienenud veenidega või juusveresoontega. Seetõttu ei saa midagi täpsemat oletada. Soovitan nõu pidada perearstiga
Head tervist soovides Madis Veskimägi