Valu rindkeres 10.01.15 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere,

Probleem selline. Rindkeres (põhiliselt kuskil kopsu lähedal või kopsus) on selline pidev valu. Valu on enamasti tunda kas pikali või küllili olles. Püsti on vähem, kuigi midagi tõstes annab kohe tunda. Valu on pidev mitte tuikav. Kui ennast keerata vasaku külje peale siis nagu liiguks valu ka südamepiirkonda. Valu on kestnud kuskil 2. kuud.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere
Mõistlik on pöördumne perearsti vastuvõtule, siis on võimalik valida edasine tõenduspõhine käsitlus.
Seniiks aga võib tarvitada ibuprofeni 0,4 3 x päevas järjest 5 päeva ja hinnata efekti.
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi