Muna peas 28.01.14 / Perearst

Külastaja küsib:

Avastasin kõva muna peast. Vahel ka katsudes valus. On jubedad pearinglused. Kas on põhjust muretsemiseks?

Arst vastas:

Le Vallikivi

dr Le Vallikivi

Perearst

Tervist,
kahjuks ei kirjelda Temuna suurust, täpset asukohta ja tekkimise asjaolusid, mistõttu on raske tema olemust isegi aimata. Kui aga ravi teda kaotanud või vähemalt paremaks teinud ei ole, siis tuleb sammud tagasi perearstile seada.
Lugupidamisega
Le Vallikivi