Peavalu 01.05.12 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere
Mul juba poolteist nädalat valutab pea ja silmad. Otsa ees ja silmades on selline pressiv või suruv tunne, mu silmad on turses ja tunduvad väiksemad, paar päeva oli kerge valu kõrvades kord ühes kord teises, eile oli jube valu otsa ees, nagu keegi näpistaks. See ei ole esmakordne, sellist valuperioodi esineb viimasel ajal sageli, pea on kuidagi väga hell. Kui külma või tuult saan, on tagajärg selline, nagu ma eelnevalt kirjeldasin. Olen võtnud valuvaigisteid kuid nende mõju on ju ainult ajutine. Millest see võib tingitud olla?

Arst vastas:

Le Vallikivi

dr Le Vallikivi

Perearst

Tervist,
Teie poolt kirjeldatud probleemil võib olla kümneid erinevaid põhjuseid, aga nende väljaselgitamiseks on kindlasti vaja pöörduda oma perearsti vastuvõtule, kes teostab põhjaliku läbivaatuse.
Lugupidamisega
Le Vallikivi