Probleemid neeluga 09.01.12 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere.

Paar kuud on olnud neelus ärritustunne - ajab köhatama, mõnes asendis tekib ka okserefleks, mõnikord koguneb öö jooksul suuõõnde vähesel määral verd. Pidevat kurguvalu pole, aga aeg-ajalt löövad neelu ja söögitorusse valuhood.
Jah, tean, et pean pöörduma perearsti poole, aga palun öelge võimalikult täpselt, mida Teie asjast arvate (eriti pildi põhjal).
PS: Olen mitu aastat buliimiat põdenud.

Tänan Teid ette vastuse eest!

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere
Kahrtlustan mao-söögitoru tagasivooluhaigust ehk reflukstõbe. Kuid KINDLASTI on vajalik vahetu arsti pilk, võibolla mao-söögitoru uuring, proovid. Siis saab ka määrata ravi.
Head tervist soovbides,
Madis Veskimägi