Kuumadhood ja väsimus 11.08.11 / Perearst

Külastaja küsib:

Mul on vahel kuumahood. Kõik on korras ja ühel hetkel on hästi palav, higi voolab ja ebamugav on olla. Vahel möödub see niisama aga vahel kaasneb sellega väsimus ja iiveldus. Mida see tähendada võiks? Kas peaks arsti juurde pöörduma?

Arst vastas:

Le Vallikivi

dr Le Vallikivi

Perearst

Tervist,
sellise probleemi olemuse väljaselgitamiseks tuleb ikkagi näost näkku arstiga kohtuda; täpsustada, kui sageli, mis asjaoludel ja millise kestusega need hood on, millised sümptomid sellega kaasnevad ja kui kiiresti ning milliste tagajärgedega nad mööduvad. Suurima tõenäosusega on tegemist ohutu funktsionaalse tervisehäirega, aga igaks juhuks tasub siiski sel teema oma arstiga vestelda.
Lugupidamisega,
Le Vallikivi