kopsupõletik 24.03.09 / Perearst

Külastaja küsib:

tere põdesin viirushaigusejärel kopsupõletikku ,ühepoolset,võtsin ab kuuri 10 päeva ,uus röntgen näitas et korras,vereproov oli niisugune siis et crv 0,leukotsüüdid normis ,aint sete oli kõrge 19,kas see siis iseenesest kaob ja kas see lihtsalt kõrgem kopsupõletikujärgselt,või mis,jõudu ka veel eriti pole aga alles ravi lõpetasin paar päeva tagasi nii et see vist normaalne ma arvan,aga kuna olen põdenud südamelihasepõletikku kas siis see võib nüüd ägeneda äkki?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere
Kopsupõletik on tõsine haigus, mille jääknähud võivad püsida nädalaid ja kuid. Settereaktsioon on aeglasemalt normaliseeruv, selleks võib kuluda isegi 1-2 kuud. Üldiselt ei ägene südamelihasepõletik peale kopsupõletiku põdemist, kuid välistada seda ei saa.
Koostöö ja jälgimine oma arstiga.
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Perearst

Kopsupõletik

Tere, olen hädas kopsupõletikuga. Diagnoositi see asi umbes kuu aega tagasi. Kopsuröntgen näitas põletikku. Võtsin antibiootikume 2 kuuri. Tehti ka vereproov, mille kohta öeldi, et see on korras. Mida ...

Madis Veskimägi

Vastas dr Madis Veskimägi

Tere
Kahjuks ei saa ma väga sisulist vastust anda kuna olete jätnud saladuseks paljud pisiasjad: enda vanuse ja soo, haigestumise aja, temperatuuri, analüüside andmed, saadud ravimid jne jne.
Loe edasiVaata kõiki nõustamisi

Ei saanud vastust? Küsi arstilt: