Atoopiline dermatiit ja pesemisvahend 15.12.08 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere,

Millist vahendit (sooviksin konkreetseid tootenimetusi) soovitaksite kasutada tugevalt ägenenud ja üle kogu keha levinud atoopilise dermatiidi puhul.

Arsti kirjutas mulle A-derma kaeraekstraktiga toote. Apteegis avastasin, et see maksab 166 krooni. Kas oskate soovitada mõnda pisut soodsamat varianti või on A-derma tõepoolest millegi poolest teistest palju efektiivsem?

Aitäh!

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere
Kas diagnoos atoopiline dermatiit on kindel ?! Kui jah, siis see arst kes selle diagnoosib korraldab ka parima ravi.
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi