kõht 19.10.08 / Perearst

Külastaja küsib:

Olen 29 a meesterahvas.Mul on kõhus midagi valesti , vahepeal paremal alt natuke kõht paisub natuke , vahepeal lööb maksa nagu valu sisse ja mis kõige põhilisem see kandub ka selga üle. Ma ise tunnen ära , et see selga lööv valu on kõhuga seotud. Küsimus: Missuguse organiga seotud probleemid annavad selga tunda ja mis te arvate , millega võib tegu olla? Kas äkki mingi ussiga?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere
Kõik on võimalik. Pöörduge perearsti vastuvõtule, klleeg teeb Teie põhjlaiku läbivaatuse, esmased uuringud ja annab soovitused edasiseks.
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Perearst

Seedehäired

Tere
Mul on selline probleem, et kõht on sageli kinni. Teen palju istuvat tööd ja võib-olla ei liigu piisavalt palju. Hetkel käin iga päev tagumist häda tegemas, aga viimasel ajal ~2 nädalat on valus ...

Madis Veskimägi

Vastas dr Madis Veskimägi

Tere
Soovitan taas perearsti külastust. Vajalik on ka üldvereproov, hemoglobiini väärtus jm. Kolleeg mõtleb ja koostab parima täpsustavate uuringute ja konsultatsioonide plaani.
Head tervist ...

Loe edasi

punnis kõht

Tervist! Olen 20-aastane tütarlaps. Minul on selline probleem, et minu kõht on kogu aeg väga punnis. Ei ole vahet, kas ma söön 100 grammi toorsalatit või terve suure rasvase prae - kõht läheb kohe punni ...

Vastas dr Eero Merilind

Lugupeetud küsija.Soovitan siiski pöörduda arsti poole ning näidata talle oma kõhtu ning

rääkida oma murest. Momendil on raske otsustada, sest "punnis" kõht ...

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Ei saanud vastust? Küsi arstilt: