sügav uni 18.08.08 / Perearst

Külastaja küsib:

olen 26 aastane mees, kelle teeb muret voodisse urineerimine. Tavaliselt on see juhtunud peale väsitavat päeva ja alkoholi tarvitamine. Probleem on kestnud 1 aasta ja tulnud esile oma kümmekond korda. Ehk oskate mulle anda nõu kuidas seda probleemi ära hoida või oskata äkki soovitada arsti kelle juurde pöörduda

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere
Arvan, et on vajalikud uuringud: ultraheli uuring põiest-neerudest-prostatast. Kusepõie talitluse uuring, ka tavaline uriinianalüüs.
Alkoholi tarbmimist võiks igaljuhul piirata. Ehk võite sellelt portaalilt ühendust võtta meestearsti dr.Punabiga ja uroloog dr.Zireliga. Kolleegid korraldavad vajalikud uuringud ja siis saab juba asuda sisulisema ravi juurde.
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi