VEREPROOV 01.03.08 / Perearst

Külastaja küsib:

MINU PEREARSTI ütluse järgi on muud vereproovi näitajad normis, aga leukotsüüte on 2,53. Perearst pakkus, et kahe nädala pärast teeme uue proovi. Aasta varem oli antud näitaja 2,8. Siis mingit ravi ei pakutud. Mida arvate? Olen 59-aastane naine, tervislike eluviisidega, liikuv, tarvitan vererõhurohtu Ednyt. Paluks võimalusel vastata.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere
Soovitan nagu Teie arstki jälgida seisu. Kui kõik teised vererakud on paigas siis on hästi. Abiks võib olla ka vere äigepreparaat, kus hinnatakse mikroskoobiga täpseid muutuseid leukotsüütide erinevates vormides. Uurisin ka ednyti võimalikku kõrvaltoimet leukotsüütide arvu alanemise põhjusena, seda ei kirjelda Pharmaca Estica. Nii et koostöö oma arstiga.
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Perearst

vereproov

vereproov

Kristi Otsmaa

Vastas dr Kristi Otsmaa

Tere,
Kahjuks ei ole mul esitatud andmete põhjal võimalik küsimusele vastata. Palun täpsustage küsimust.
Lugupidamisega
Kristi Otsmaa
perearst

Loe edasi

vereanalüüs

Väike küsimus- kui vereproov on korras, kõik näitajad on täiesti normaalsed, isegi head, kas siis võib öelda, et mingit haigust ei tohiks olla. Täpsemalt, perearst saatis vereproovi tegema seoses põsekoopapõletiku ...

Madis Veskimägi

Vastas dr Madis Veskimägi

Tere
Stress võib olla kõigi teie murede põhjuseks. Soovitan nõupidamist psühholoogi ja psühhiaatriga.
Head tervist soovides Madis Veskimägi

Loe edasi

vereproov

selline mure et olin paar nädalat tagasi haige ja sain antibiootikume. Pärast seda hakkasin jääma nõrgaks ja nii jäigi. Esialgne vereproov näitas crv-29 ja 3e nädala pärast 18 ning hmg 115,amülaas seerumis ...

Madis Veskimägi

Vastas dr Madis Veskimägi

Tere
Kahjuks ei saa anda sisulist vastust, kuna on puudu rida pisiasju, vanus, sugu, ravitud haigus, ravimid jne jne. CRV tase 28 ei ole palju, ja kui see alanes siis on see veelgi parem.
Loodan, ...

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Ei saanud vastust? Küsi arstilt: