mis saab edasi 27.07.07 / Perearst

Külastaja küsib:

8 kuud on olnud 37,5 palavik.proovid on korras,kopsud korras ,kõik korras.proovid ei näita põletikku.haigena ennast ei tunne,ainult olen kohutavalt unine ja uimane ning parem kõrv kohiseb.mis edasi? parem rind on alati vasakust väiksem olnud.seal on16 aastat mitte just väike tükk olnud.2 aaastat see tükk mitte ei valuta vaid on katsudes valus.on see tähtis?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Kuidas ka ei püüaks, ei ole võimalik anda konkreetset vastust. Võtke ühendust Teid uurinud arstidega ja arutage kõike lähemalt.
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi