Operatsiooni eel 19.04.07 / Perearst

Külastaja küsib:

Paari päeva pärst olen operatsioonilaual (kurgumandlite eemaldus). Praegu aga ravitakse mul puukborrelioosi (doxycycliniumiga). Kas on ohutu vahetult enne operatsiooni seda ravimit võtta, mõtlen siinjuures just vere hüübimisest tulenevaid probleeme.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere
Ei ole. Aitab isegi hoida ära võimalikke nakkuslike tüsistusi.
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi