sülg vahutab 05.04.07 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere!Suus on imelik tunne- nagu imal-magus maitse ja kui keelele vaatan või sülge välja sülitan siis tundub nagu see vahutaks. Millele selline asi võiks viidata? Tulin paar nädalat tagasi nädalaselt India reisilt (sain vaktsineeriutd hepatiidi ja tüüfuse vastu, sh kasutasin malaaria profülaktika ravimeid), vahetasin hiljuti antibeebipillid välja, olen noor naisterahvas. Äkki oskate arvata millega tegu või soovitada, kuhu pöörduda kuna häda on suhteliselt ebameeldiv.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tervist
Ikka perearsti vastuvõtule. Kolleeg uurib kõike lähemalt ja koostab kõige õigema uuringute-konsultatsiooonide ja raviplaani.
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi