kukkumine 04.03.07 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere,

Olen 31-a naisterahvas. Umbes 3 nädalat tagasi kukkusin oma kodus trepist alla. Õnneks "maandusin" tagumikul, kuid hoop ja valu olid tugevad. Süda läks pahaks ja minestushoog nagu tuli peale. Võtsin külmikust kiiresti jääd ning olin pikali. Nahavärv on hoobi saanud kohas taas normaalne:), kuigi vahel veel istudes annab valu tunda. Täna avastasin samas piirkonnas kõvema tüki/tihendi. Millega võiks tegu olla?
Tänan
Aili

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere
Ilmsel on tegemist nahaaluse verevalumi tihkenemisega, võimalik, et ka rasvkoe sopistusega lihasfastsiate vahele. Arstid ei näe selles reeglina probleemi ja ehk kaob ise ära. Kui mure püsib, pöörduge oma perearsti vastuvõtule, kolleeg nuiputab kuids saaks Teid kõige paremini aidata.
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi