Probleem pärakuga. 17.03.06 / Perearst

Külastaja küsib:

Selline probleem on mul, ei teagi kelle poole pöörduda, seega pöördun teie poole, äkki saate selle vastava ala spetsialistile edastada.
Probleem järgmine siis, et juba pikemat aega on mul kakamine väga valulik ja väljaheide on veresegune ja potis vesi on täiesti punane. See käib hooti ja vahel tundub nagu oleks kõik korras aga siis probleem naaseb ja palju hullemini kui ennem. Mis mul viga on ja kuidas seda ravitakse?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere
Olete jätnud saladuseks oma vanuse, soo, vaevuste kestuse ja muud olulised detailid. Võin loetleda umbes 30 sagedasemat Teie kirjeldatud vaevuse põhjust. Teie ehmatamiseks seda ei tee. Saan vaid soovitada perearsti külastust. Kolleeg täpsustab kõik Teie vaevuse üksikasjad ja koostab parima uuringute ja konsultatsioonide kava.
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi