TÄNU 07.02.06 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere austatud doktor Veskimägi !
Tänan Teid väga meeldiva vastuse eest! Teie kirjaga leidsin oma kahtlustele kinnitust.See mis Te kirjutasite Betaloc Zok kohta leidis kinnitust.Ka ise kahtlustasin suhkrutaseme tõusu sellest,sest suhkur hakkas kõrgemale pürgima just pärast selle ravimi kasutusele võtmist.Püüan aja maha võtta ja leida võimaluse külastada Tallinna tohtreid ja annan lubaduse,et arvestan Teie nõuannetega.Kahju,et Tõstamaa on kaugel ja ei saa Teid silmast silma tänada.Võtke siis vastu minu parimad soovid ja jõudu ning vastupidavust igaks päevaks!
Austusega Elvi

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere Elvi !
Tänan Teid ka ! Sellised hetked on arstile kõige rõõmsamad. Ülim tasu on teadmine, et midagi on muutunud paremaks või oleme leidnud õige raja mida mööda koos patsiendiga edasi minna.
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi